• بازارچه ها و فروشگاههای صنایع دستی

  بازارچه های موقت صنایع دستی

  1- بازارچه موقت وزیر پناه

     این بازارچه در باغی به وسعت 500مترمربع، با امکانات: حجره های فروش، آلاچیق، کافی شاپ، رستوران سنتی و سرویس بهداشتی، در مناسبت های خاص اقدام به برپایی نمایشگاه و عرضه تولیدات صنایع دستی و سوغات شهرستان می نماید. بازارچه وزیر پناه در سال 96 به بهره برداری رسیده است.

  آدرس: خلیل آباد – خیابان باهنر – ابتدای جاده شهرداری
   

  2- بازارچه نوروزی

      این بازارچه همه ساله در هنگام فرا رسیدن سال نو از 25 اسفند ماه تا 13 فروردین ماه سال نو با عرضه صنایع دستی، سوغات محلی (کشمش، آبغوره، قوره شور، شیره انگور، پسته و زعفران) و خوراک های محلی (نان سنتی و آش) در کنار سیاه چادر عشایری آماده ارائه خدمات به مردم و مسافرین نوروزی می باشد

  آدرس:  محور مواصلاتی بردسکن به کاشمر – پارک بنفشه

  3- حمام تاریخی آقا

      در طول سال چند مرتبه بازارچه موقت با همکاری بخش خصوصی جهت عرضه و فروش تولیدات صنایع دستی به مدت یک هفته دایر می گردد. فضای قدیمی و دلنشین این مکان بسیار مورد توجه بازدید کنندگان قرار می گیرد.

  آدرس: خلیل آباد، خیایبان امام خمینی، کوچه امام خمینی 2


   

  4- موزه شهرستان

      عرضه تولیدات و آفرینش‌های هنری هنرمندان شهرستان خلیل‌آباد در مناسبت‌های تقویمی در محل موزه شهرستان با همکاری هنرمندان صورت می پذیرد. تولیدات عرضه شده شامل: رودوزی‌های سنتی، تولیدات چرمی، پارچه‌افی (فرت‌بافی) گلیم، تابلو فرش و... می شود.

  آدرس: خلیل آباد، خیابان امام خمینی، کوچه امام خمینی (شهید اکبر نژاد) 
   


ارتباط با ما
سایر شهرستان ها
ورود به پنل
خلیل آباد- خیابان امام خمینی(ره)- امام خمینی(ره) 8- کوچه شهید اکبرنژاد
05157724899 
05157727166
khalilabadmiras@yahoo.com

تمامی حقوق این پورتال متعلق است به اداره کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان خراسان رضوی مجری پورتال : شرکت داده پردازی پویان ابتکار شرق