• بازارچه ها و فروشگاههای صنایع دستی

  بازارچه های موقت صنایع دستی

  1- بازارچه موقت وزیر پناه
  این بازارچه در باغی به وسعت 500 مترمربع، با امکانات: حجره های فروش، آلاچیق، کافی شاپ، رستوران سنتی و سرویس بهداشتی، در مناسبت های خاص اقدام به برپایی نمایشگاه و عرضه تولیدات صنایع دستی و سوغات شهرستان می نماید. بازارچه وزیر پناه در سال 96 به بهره برداری رسیده است.
  آدرس: خلیل آباد – خیابان باهنر – ابتدای جاده شهرداری

  2- بازارچه نوروزی
  این بازارچه همه ساله در هنگام فرا رسیدن سال نو از 25 اسفند ماه تا 13 فروردین ماه سال نو با عرضه صنایع دستی، سوغات محلی ( کشمش، آبغوره، قوره شور، شیره انگور، پسته و زعفران) و خوراک های محلی (نان سنتی و آش) در کنار سیاه چادر عشایری آماده ارائه خدمات به مردم و مسافرین نوروزی می باشد .
  آدرس:  محور مواصلاتی بردسکن به کاشمر – پارک بنفشه

  3- حمام تاریخی آقا
  در طول سال چند مرتبه بازارچه موقت با همکاری بخش خصوصی جهت عرضه و فروش تولیدات صنایع دستی به مدت یک هفته دایر می گردد. فضای قدیمی و دلنشین این مکان بسیار مورد توجه بازدید کنندگان قرار می گیرد.
  آدرس: خلیل آباد، خیایبان امام خمینی، کوچه امام خمینی 2

  4- موزه شهرستان
  عرضه تولیدات و آفرینش های هنری هنرمندان شهرستان خلیل آباد در مناسبت های تقویمی در محل موزه شهرستان با همکاری هنرمندان صورت می پذیرد. تولیدات عرضه شده شامل: رودوزی های سنتی، تولیدات چرمی، پارچه بافی (فرت بافی) گلیم، تابلو فرش و... می شود.
  آدرس: خلیل آباد ، خیابان امام خمینی، کوچه امام خمینی ( شهید اکبر نژاد ) 

تمامی حقوق این پورتال متعلق است به اداره کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان خراسان رضوی مجری پورتال : شرکت داده پردازی پویان ابتکار شرق